ANDREA - a full time Yoga, Pilates and Tai Chi instructor.

I fell in love with yoga over seven years ago, when I got a Nintendo DS and bought a game called Let's Yoga. From then, I began 'playing' yoga everyday, sometimes twice a day. At first, the practice was more physical for me, but after few months I started to really count on yoga to bring me a sense of calm during especially chaotic days. Soon after, I began recognizing the benefits of a regular asana and meditation practice and continued to incorporate yoga daily - not just during times of chaos. I found myself feeling more energized, more compassionate, happier, and with more awareness. Now, I teach full-time and couldn't be happier to do what I love. What began as a physical practice for strength and flexibility quickly became a lifestyle. I teach my students to take their yoga off the mat and apply the principles learned in the class to their lives outside of the studio. I do not only teach my philosophy, I live it.

streda 12. decembra 2012

Zacvičili sme aj v tento magický dátum - 12.12.12 :)

Dnes som teda mala riadne hektický deň... Toľko rôznych doktorov som v živote v jeden deň nevidela, som veľmi rada za svoju najlepšiu pani doktorku, ktorá sa o mňa tak dobre stará, páni doktori, ktorí ma vyšetrovali boli veľmi milí, no a tiež som spoznala taku zlatú kučeravú pani sestričku :) odporúčam si zlámať rebrá, potom dodám kontakt :P

Dnes sa konala prvá vianočná joga - na Brezničke, a zišlo sa nás celkom dosť. Keďže toto bola vôbec prvá joga, na ktorej som nemohla cvičiť - všetkým, ktorým som to sľúbila - áno, vydržala som to! (musím sa zahojiť...), bolo to trošku divné, ale začalo ma celkom baviť chodiť pomedzi ľudí a naprávať ich vo veľkom. Som veľmi rada, že som mohla mať jogu v tento magický dátum práve doma a ďakujem všetkým, ktorí prišli a cvičili.

A tu je fotodokumentácia :)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára